KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6867842
nr 686 7842
Akvarell
Osignerad, Landskap, 1800-tal, 17x24
Utrop:
700 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 mars 2011
kl 19:40:27
300 kr
700 kr
650 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr